כך תתאימו את הפרקט לריהוט הבית

אם גם אתם, כמו רבים אחרים, החלטתם על התקנת פרקט בביתכם אך אינכם יודעים מה כללי היסוד לבחירת פרקט והתאמתו לריהוט בבית. מאמר זה אשר נכתב על ידי המומחים שלנו הינו המאמר אותו חשוב לקרוא. הבה נתחיל..

התאמת צבע הפרקט לריהוט

חשוב להתייחס לסוג וצבע הריהוט שלכם טרם אתם בוחרים את אותו הפרקט המתאים לביתכם או לבית העסק שלכם. הכלל הראשון והחשוב ביותר הוא שחייבת להיות התאמה בין צבע הפרקט בו תבחרו לבין לריהוט הקיים בבית. בחירה נכונה של פרקט תוביל להרמוניה עיצובית סגנונית בין הריהוט לפרקט ושדרוג המראה של אותו מרחב בבית. זכרו. יש פעמים בהן מתקינים פרקט ורק לאחר מכן בוחרים ריהוט המתאים לצבע וסגנון הפרקט, אך יש גם פעמים בהם משפצים את הבית וצריכים לחשוב כיצד ניתן להתאים בין הפרקט לצבע הריהוט.

גישות שונות בעת בחירת פרקט המתאים לריהוט

  • יצירת אשליה בהתאמה אישית – פרקט בגוון בהיר יוצר אשליה של מרחב גדול ומרווח יותר. פרקט בגוון כהה יוצר אשליה של חלל קטן יותר אך גם מעניק למרחב תחושה אינטימית ביתית. חשוב לבחור בפרקט המספק את נקודת האמצע, כלומר זה שיעניק תחושה ביתית אך גם תחושה של חלל מרווח.
  • דומה אך שונה – יש מומחים אשר ממליצים לרוב לבחור בפרקט בעל גוון קצת יותר בהיר מהריהוט הקיים או קצת יותר כהה מהריהוט הקיים, אך לא להרחיק לכת יותר מזה.
  • עקרון הניגודיות – כאן המומחים מסבירים שבהחלט יכול להיות מצב שהתאמה מושלמת בין הצבע של הפרקט לבין הגוונים של הריהוט יכולה ליצור מראה משמים בו הריהוט "יבלע" בפרקט. למרות זאת, אם תיצרו צבעים מנוגדים בין הפרקט לריהוט תוכלו ליהנות ממראה מורגש ומיוחד באותו מרחב.

סגנונות הפרקט

דבר חשוב נוסף אותו המומחים של ענק השטיחים והפרקטים ממליצים לקחת בחשבון הינו סגנון הפרקט. נכון להיום יש פרקטים המוצעים במגוון רחב של סגנונות.  כלומר, באם החלטתם שאתם מעוניינים לבחור בגוון הדומה לריהוט בבית, תוכלו להגיע להחלטה שאתם מעוניינים בפרקט בסגנון קלאסי, כפרי, הייטקיסטי או כל סגנון אחר המתאים לריהוט שלכם או לסגנון העיצוב של החדר בו אתם מעוניינים להתקין את הפרקט. דבר חשוב נוסף הוא לוודא שצורת הצביעה של הפרקט אכן מתאימה לסגנון הריהוט, כמו למשל לסגנון המיטה שלכם בחדר השינה או לסגנון שולחן העץ הכבד והגדול המוצב בחדר האוכל בביתכם.

לסיכום, באם החלטתם על שיפוץ או שדרוג בביתכם חשוב שתתאימו את הפרקט לסגנון הריהוט בביתכם ועדיין תבחרו בפרקט מעניין שיכניס מראה מיוחד לאותו מרחב. בהצלחה!

מאמרים נוספים שתאהבו

מזנונים מודרניים
5/5

רגב רהיטים

אנו אנשים שאוהבים את הבתים שלנו ומאמינים שכל אחד צריך הבית שלך, מקום המפלט מטרדות החיים המודרניים, אנו ברגב מאמינים בשילוב מנצח כל פונקציונאליות, איכות ונוחות.

אולמות תצוגה של 1500 מ"ר בהם תוכל להתרשם ממגוון רהיטים בסגנונות שונים, עיצובים מובילים,בתחום עיצוב הבית.

יש לכם שאלה?

למבצעים עקבו אחרינו בפייסבוק

[leadercf7 campid="3350"]
התחל שיחה
1
היי.. אפשר לעזור?
Scan the code
היי,
רוצה לקבל מידע נוסף אודות המוצר? נשמח לסייע
דילוג לתוכן