חדר שינה לבן

חדר שינה לבן

חדר שינה לבן

חשיבותו של חדר השינה, שבו אנו מבלים כשליש מזמננו, רבה יותר משנדמה. הקפדה על כמה עקרונות פשוטים ליישום תבטיח מנוחה טובה ושמירה על אש התשוקה הזוגית. חדר שינה לבן רק מחזק את התחושות ומעניק חדר אווירה של מרחב מקודש. אנחנו מבלים זמן לא מבוטל בחדר השינה אבל בדרך כלל אנו מייחסים חשיבות רבה יותר לעיצוב החללים הציבוריים הייצוגיים של הבית.

חדר שינה לבן הוא המקום שבו אנו נמצאים עם עצמנו בסוף היום, ישנים ללא הגנות, מתעוררים ליום חדש, מתפשטים, מקלפים את קליפות ההגנה, בחדר השינה אנו פותחים דלת לעצמינו ומסירים את המסכות ונמצאים באינטימיות עם בן או בת הזוג. כל החשיפה הזאת מתרחשת בחדר אחד, ולכן יש להתייחס אליו ברצינות ובכבוד. כשאנחנו מכבדים את החדר הזה, אנחנו מכבדים את עצמנו.

בחדר שינה לבן, המיטה היא הפונקציה המרכזית בחדר. מומלץ שתהיה עשויה מעץ צבועה בלבן מבריק או מט לפי טעמכם. מיטת עץ לבנה בחדר שינה לבן הופך את החדר למשהו טבעי ושקט גמיש ואינו נשבר משום דבר. חשיבות צבע דלתות לבנות לחדר שינה לבן תורם לפנג שוואי של הבית ושל בני הזוג הגרים בו. כמו כן, חשוב שראש המיטה יהיה יציב, גבוה ושלם כדי להעניק הגנה ותמיכה מרבית לישן.

חדר שינה - הרדוף

בתמונה חדר שינה הרדוף

בחברת רגב, מפעל ייצור ושיווק רהיטים בכלל וחדר שינה לבן בפרט, מתמחים בייצור והתאמת הריהוט וחדר השינה שלכם לפי הצרכים המשתנים כל הזמן בחיי הלקוח. יחד עם זאת חברת רגב מתעדכנת באופן רציף לגבי חידושים ושדרוגים של עולם הריהוט וחדרי השינה. כמו כן, החברה קשובה גם לרעיונות וצרכים של הלקוחות ומאתגרת את עצמה בייצור חדר שינה לבן ומוצרי ריהוט אחרים על מנת להביא ללקוח את המוצר האיכותי והעונה לצרכיו במחירים משתלמים.

החברה מייצרת חדרי שינה ועובדת עם מכשור מהמתקדמים בעולם ומטיב חומרים איכותי העומד בכל התקנים הדרושים.

בביקורכם באתר חברת רגב או באולמות התצוגה הפרוסים על 1,500 מ"ר תוכלו לקבל השראה לבחור סגנון ולהזמין ייצור ואספקת חדר שינה לבן בעזרת צוות עובדים מיומן ומקצועי בתחום שיידע לבחור יחד אתכם את הטוב ביותר.

שתף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים