ארונות

ארונות

ארונות – הסוגים השונים

כאשר עולה הצורך לרכוש ארונות, אנחנו נשים דגש בדרך כלל על השאלה לאן אותו ארון מיועד – לאיזה חדר או חלל בבית  – לדוגמא, ההחלטות שנקבל תהיינה שונות במהותן בעת בחירת ארונות לחדר ילדים מאשר בבחירת הארונות לחדר השינה שלנו.
לכן, בשלב הראשון יש להתמקד בחדר אליו הארונות מיועדים ורק לאחר מכן בשאר הדרישות והצרכים מאותם ארונות – לדוגמא, חומר הגלם מהם יהיו עשויים הארונות – הארונות חייבים להיות חזקים ועמידים. הגודל של הארונות – הגודל אמור להתאים לחדר ולהשתלב בו בצורה הטובה ביותר. כמובן, שלנושא הזה תהיה גם השפעה על בחירת עיצוב הארון – לדוגמא, ארונות אשר מיועדים לחדר ילדים יכולים להתאפיין בצבעוניות רבה יותר ואולי אף להתאפיין בעיצוב מקורי ומיוחד – לדוגמא, ארון המעוצב כמו מכונית המיועד לחדר של ילד קטן.

מקבלים את ההחלטות הנכונות
בשלב הראשון, ההמלצה תהיה להיחשף לכמה שיותר מסוגי הארונות המוצעים עבורכם – ישנם את סוגי הארונות החדשניים יותר, אשר מתאפיינים בעיצובים מיוחדים ותוספות מדליקות וישנם הארונות הבסיסיים יותר בעיצוב שלהם – כדאי להסתכל בכמה שיותר תמונות של ארונות אופציונאליים – מאוד יכול להיות שתחשפו בהליך החיפוש לאפשרויות חדשניות שאולי לא הכרתם ומאוד יכול להיות שאחת מהן תהווה את המענה הטוב ביותר למה שחיפשתם – כמובן שקיימת גם אפשרות להגיע לחנויות ולמפעלים שונים ולבדוק את האופציות מקרוב.
טווח המחירים של ארונות הינו טווח רחב מאוד – ולכן, תכנון התקציב יהווה שלב מרכזי ביותר בהליך בחירת הארונות – רק בכדי לסבר את האוזן, ארונות פשוטים ובסיסיים יכולים לעלות כמה מאות שקלים וארונות מושקעים יכולים לעלות אלפים רבים של שקלים – מומלץ להבין מה כל סכום כספי יכול לאפשר לכם לרכוש – ובהתאם גם להגיע להבנה איזה סוג של ארונות אתם הולכים לרכוש.

ארונות

התקנת הארון
הארונות ברוב המקרים מגיעים מפורקים – כאשר ישנם מקרים בהם אתם תהיו אמורים להרכיב את הארונות בכוחות עצמכם, ישנם מקרים בהם החנות ממנה אתם רוכשים את הארונות תספק עבורכם שירות של מתקין אשר כולל במחיר וישנם מקרים שתצטרכו לשלם סכום כסף נוסף על מתקין מקצועי. לא משנה באיזו דרך אתם בוחרים, המטרה תהיה בסופו של דבר, שהארון יהיה מותקן בצורה איכותית ומקצועית – אין צורך להכביר מילים עד כמה יציבות הארון הינה חשובה ובעלת השפעה על הפונקציונאליות של הארון הנבחר ולכן, אין להקל ראש גם בנושא ההתקנה.
ראו גם: כל סוגי הארונות קיר.

 

שתף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים